Gumihulladékot hasznosító üzemet nyitottak Bátonyterenyén

A cég huszonnégy embert foglalkoztat majd

Gazdaság
  • 2014.07.30. - 14:37

A KGF Hungary Kft. a bátonyterenyei ipari parkban gumihulladékot hasznosító üzemet hozott létre. A gépek telepítését ezekben a napokban fejezik be, jövő hét elején megkezdik a próbaüzemet. Az üzemben évente hatezer tonna gumiabroncs hulladékot dolgoznak fel.

Gumikerekek
Reklám