A Nemzeti Adó- és Vámhivatal közlése szerint a hivatal megkezdte a folyószámla-kivonatok és a késedelmi pótlék értesítők kiküldését. Október végéig több mint másfél millióan kapnak értesítést az adóhivataltól.

Az elektronikusan bevallók levélben nem kapnak értesítőt
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal közlése szerint a hivatal megkezdte a folyószámla-kivonatok és a késedelmi pótlék értesítők kiküldését. Október végéig több mint másfél millióan kapnak értesítést az adóhivataltól.


Ennyi év után is meglepetéseket hordoz az űrszonda teljesítménye
Nem mindenkinek jön be a parttalan támogatás