A szolgálatot teljesítő rendőrök az ország belsejében elfogtak egy határsértőt is, akivel szemben idegenrendészeti eljárást indítottak.
Az elmúlt héten az ország területén 45 határsértőt tartóztattak fel és kísértek vissza. A megelőző héten – február 5-től 11-ig – a feltartóztatottak száma hét volt. Emellett az elmúlt héten az ország belsejében elfogtak hat határsértőt is, akikkel szemben idegenrendészeti eljárás indult. Embercsempészés miatt két gyanúsított ellen indult büntetőeljárás – derült ki a rendőrségi összesítésből.







