Az ország belsejében elfogtak tíz határsértőt is, akikkel szemben idegenrendészeti eljárás indult.
Az elmúlt héten az ország területén 29 határsértőt tartóztattak fel és kísértek vissza. A megelőző héten – január 22-től 28-ig – a feltartóztatottak száma 38 volt. Emellett az elmúlt héten az ország belsejében elfogtak 15 határsértőt is, akikkel szemben idegenrendészeti eljárás indult. Embercsempészés miatt kettő gyanúsított ellen indult büntetőeljárás – derül ki a rendőrségi összesítésből.







