Megalakult a MOB sportolói bizottsága, Baji Balázsra nemzetközi karrier várhat

Sportpolitika

Sport
  • 2017.09.09. - 00:42

Megtartotta alakuló ülését pénteken a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) sportolói bizottsága.

Az első összejövetelen Sinkó Andrea bizottságvezető mellett a tagok közül a kajakozó Szabó Gabriella, az atléta Baji Balázs, a rövidpályás gyorskorcsolyázó Knoch Viktor, a kézilabdázó Harsányi Gergely, a korábbi öttusázó Vörös Zsuzsanna, a cselgáncsozó Csernoviczki Éva és az úszó Cseh László, továbbá Kulcsár Krisztián MOB-elnök, Fábián László sportigazgató és Imre Géza elnökségi tag volt jelen. Tagja még a testületnek a tornász Berki Krisztián és a korábbi vízilabdázó Molnár Tamás, valamint a MOB elnöksége részéről együttműködő tag az úszó Gyurta Dániel és ott van a párbajtőröző Imre Géza. A szöuli olimpián hatodik helyezett ritmikus gimnasztikázó, Sinkó Andrea a MOB honlapján közzétett videóban arról beszélt, hogy a MOB Baji Balázs világbajnoki bronzérmes gátfutó delegálását támogatja az Európai Olimpiai Bizottság sportolói bizottságába.

Reklám