Kettős győzelemmel jutott tovább a Ferencváros

Európa Liga

Sport
  • 2017.07.07. - 01:00

A Ferencváros labdarúgócsapata az idegenbeli visszavágón 1–0-ra nyert a lett Jelgava együttese ellen az Európa Liga selejtezőjének első fordulójában, így 3–0-ás összesítéssel jutott tovább.

A Fradi mezőnyfölényben játszott, a 27. percben, Bőle Lukács szólója után csak a kapufa mentette meg a házigazdákat a góltól, utána viszont már nagyon érett a vendégek vezető találata. Erre a 37. percig kellett várni, amikor Priskin Tamás ismétlése után már a kapu jobb oldalában kötött ki a labda. A második félidőben a hazai csapatnak voltak helyzetei, de nem sikerült kiegyenlítenie. A Ferencváros a selejtező második fordulójában valószínűleg a dán Midtjyllanddal mérkőzik. A Vasas–Beitar Jerusalem mérkőzés lapzártánk után fejeződött be.
Reklám