Győzelemmel kezdte a Ferencváros az évet, de nincs biztonságban

Sport
  • 2017.02.13. - 00:28

A címvédő Ferencváros 2–1-re nyert a Groupama Arénában a Budapest Honvéd ellen a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjének első mérkőzésén.

Kleinheisler
(Fotó: MTI/Koszticsák Szilárd)

A szombati találkozó góljait a nigeri Moutari (34.), továbbá Leandro (52.), illetve a kispestiek részéről az olasz Lanzafame (88.) szerezte. A zöld-fehérek kezdő tizenegyében öt a télen igazolt új játékos, köztük Kleinheisler (a képen) kapott helyet. További eredmények: ZTE (II)-Újpest FC 1-4, Csákvár (II)-Soproni VSE (II) 2-1, Érd (III)-Budafoki MTE (III) 2-1, Mezőkövesd-Zsóry FC-Gyirmót FC 0-0, Dorog (II)-Vasas 1-2. A Cegléd (II)-Diósgyőri VTK és a Szentlőrinc (III)-Szolnoki MÁV FC (II) mérkőzést keddre halasztották. A visszavágókat március elsején rendezik.

Reklám