Megállapodott a Magyar Posta az Országos Nyugdíj-biztosítási Főigazgatósággal a nyugdíjasok számára küldendő Erzsébet-utalványok kézbesítéséről – közölte tegnap a posta a távirati irodával.

A közlemény szerint a posta, amely a küldeményeket a megállapodás szerint négyszáz forintért kézbesíti, mindent megtesz azért, hogy a nyugdíjasok a lehető leghamarabb megkapják a utalványt, legkésőbb december 31-ig.
A nyugdíjasok személyesen tudják átvenni a küldeményt, amely tartalmazza az utalványt és egy rövid tájékoztatót. Amennyiben a címzett nincs otthon, értesítőt kap a küldeményről. Az utalványok ezzel az értesítővel tíz munkanapig átvehetők a címhez tartozó letéti postán.



