A már jól működő programok mellett a gazdaságfejlesztés felé kell elmozdulnia a nemzetpolitikának - jelentette ki Wetzel Tamás nemzetpolitikáért felelős helyettes államtitkár szerdán a határon túli egyetemistáknak szervezett szentendrei tábor előadásán.




