Washington rendezné viszonyát Ankarával

Münchenben tárgyalt Binali Yildirim és Mike Pence

Külföld
  • 2017.02.19. - 13:29

 Az amerikai alelnök arról biztosította a török kormányfőt, hogy Washington kész új fejezetet nyitni az utóbbi időben fagyossá vált török-amerikai viszonyban - közölte a török miniszterelnöki hivatal.

pence yildirim
A jelek szerint Recep Tayyip Erdogan török államfő bízik abban, hogy az új amerikai elnökkel javítani tudják a török-amerikai kapcsolatokat. A két elnök február elején beszélt egymással telefonon, az Erdogan hivatalából származó információk szerint a beszélgetés "nagyon pozitív" volt.
Reklám