Vizsgálatot indított a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) szennyezett tejtermékek miatt, mert egyes üzletláncok bizonyos UHT-termékeit szándékosan szennyezhette valaki – jelezte az MTI-nek szombaton a Nébih.
Szándékosság feltételezhető
Vizsgálatot indított a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) szennyezett tejtermékek miatt, mert egyes üzletláncok bizonyos UHT-termékeit szándékosan szennyezhette valaki – jelezte az MTI-nek szombaton a Nébih.
