Vízilabda Szuperkupa - A nőknél az UVSE a győztes

A csapat négy góllal verte a BVSCt

Sport
  • 2016.12.27. - 18:45

Az UVSE csapata nyerte a női vízilabdázók keddi Szuperkupa-mérkőzését.

vízilabda
Az újpesti csapat 8-4-re győzött a BVSC ellen a kupadöntőn.   MTI Fotó: Kovács Tamás
A Szőnyi úti uszodában rendezett összecsapáson a bajnok és kupagyőztes újpesti együttes esélyesként négy góllal verte a BVSC-t úgy, hogy minden negyed 2-1-re végződött.

A két csapat között a november 20-i Magyar Kupa-döntőben is négy találatnyi különbség volt, akkor az UVSE 9-5-re győzött.

Reklám