Az UVSE csapata nyerte a női vízilabdázók keddi Szuperkupa-mérkőzését.

A két csapat között a november 20-i Magyar Kupa-döntőben is négy találatnyi különbség volt, akkor az UVSE 9-5-re győzött.
A csapat négy góllal verte a BVSCt
Az UVSE csapata nyerte a női vízilabdázók keddi Szuperkupa-mérkőzését.

A két csapat között a november 20-i Magyar Kupa-döntőben is négy találatnyi különbség volt, akkor az UVSE 9-5-re győzött.
Kína kész szorosabb együttműködésre Ausztriával
Így véli az Európai Bizottság

A másfél milliárd eurós villamosenergiahálózat-fejlesztési lehetőség sokaknak segíthet
Arra kéri, hogy oldja fel az internetes korlátozásokat