Miklós Edit csütörtökön bejelentette visszavonulását, illetve jelezte, vasárnap versenybe száll a Magyar Sí Szövetség elnöki pozíciójáért.

"Csodálatos hét esztendő volt magyar színekben versenyezni" - mondta az olimpiai hetedik alpesi síző
Miklós Edit csütörtökön bejelentette visszavonulását, illetve jelezte, vasárnap versenybe száll a Magyar Sí Szövetség elnöki pozíciójáért.


Több civil megsebesült
Gazdasági csalással és pénzmosással gyanúsítják