Villanyoszlopnak ütközött a 114-es busz Budapesten

Helyreállt a forgalom

Krónika
  • 2018.06.15. - 08:55

Helyreállt a forgalom a főváros XXII. kerületében a Kossuth Lajos utcában, ahol péntek reggel a 114-es busz villanyoszlopnak ütközött, és emiatt teljes szélességében lezárták az érintett útszakaszt.

A Budapesti Közlekedési Központ (BKK) a honlapján azt közölte: befejeződött a helyszínelés és a műszaki mentés a XXII. kerületi Kossuth Lajos utcában, a Városház térnél. Az utat megnyitották, az érintett autóbuszok ismét az eredeti, illetve teljes vonalon közlekednek.

Korábban Kisdi Máté a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője közölte, hogy az autóbuszon mintegy harmincan utaztak, senki nem sérült meg.

Az ütközés következtében a villanyoszlop kettétört és rázuhant a buszra. Az oszlopot a tűzoltók daruval emelték le a járműről.

A rendőrségi helyszínelés és a műszaki mentés befejezéséig a szakaszon közlekedő buszokat elterelték, a 158-as autóbusz pedig nem közlekedett.

Reklám