A magyar jégkorong-válogatott 5-1-re kikapott az Európában játszó kanadaiakból összeállított csapattól a Tüskecsarnokban kedden rendezett barátságos mérkőzésen.


A hazai csapat 5-1-re kapott ki a Tüskecsarnokban
A magyar jégkorong-válogatott 5-1-re kikapott az Európában játszó kanadaiakból összeállított csapattól a Tüskecsarnokban kedden rendezett barátságos mérkőzésen.


Zajlanak a háttértárgyalások
