A Bayern München szurkolói vécépapír-gurigák pályára dobálásával tiltakoztak a magas jegyárak ellen csapatuk keddi, Arsenal elleni, idegenbeli labdarúgó Bajnokok Ligája-mérkőzésén.

A német fanatikusok így tüntettek a meglehetősen borsos jegyárak ellen - Az UEFA valószínűleg megbünteti a bajor klubot az akció miatt
A Bayern München szurkolói vécépapír-gurigák pályára dobálásával tiltakoztak a magas jegyárak ellen csapatuk keddi, Arsenal elleni, idegenbeli labdarúgó Bajnokok Ligája-mérkőzésén.

Nem mindenkinek jön be a parttalan támogatás
Bár nem a legpraktikusabb módszer lenne

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma