A Ferencváros közleményben erősítette meg, hogy Varga Roland és Busai Attila autója vasárnap hajnalban Budán, a Kútvölgyi úton betonfalnak ütközött. A gépjármű összetört, és az összes légzsák kinyílt. Szemtanúk szerint a játékosok ittas állapotban voltak.
A két focista, az autót vezető Varga Roland és utastársa, Busai Attila a történtekről azonnal tájékoztatta a klub vezetőségét. A sportolók arról is beszámoltak, hogy mielőtt kocsiba ültek, kisebb mennyiségben alkoholt fogyasztottak, de mindketten úgy érezték, az elfogyasztott ital már távozott a szervezetükből. A felelősséget mindenért vállalják a hatóságok előtt, egyben nagyon sajnálják, hogy ilyet tettek. Az FTC az érintetteket felelőtlenségük miatt súlyosan megbünteti a labdarúgócsapat házirendje szerint – áll a közleményben.



