Újraavatták a vereckei millenniumi emlékművet

„Egy nemzetet csak a saját hazája tud megmenteni”

Belföld
  • 2015.10.03. - 15:38

Újraavatták a Vereckei-hágóról az 1960-as években eltávolított millenniumi emlékművet szombaton az Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékparkban.

vereckei emlékmű
Reklám