Egy éven belül másodszor vált edzőt a Mezőkövesd NB I.-es labdarúgócsapata. Meglepetésre a korábban Szlovákiában dolgozó, hazai élvonalbeli tapasztalatokkal nem rendelkező Radványi Miklós lett májusban a szakmai vezető, akit gyenge szereplés miatt hétfőn menesztettek.
Újabb meglepetésre az utódjának Kuttor Attilát szerződtették, aki eddig elsősorban utánpótláscsapatok felkészülését irányította. A 47 éves szakember megbízott edzőként már bemutatkozott a magyar élvonalban, 2015-ben a Haladást vezényelte egy idegenbeli, Lombard Pápa elleni mérkőzésen. Utánpótlásvonalon dolgozott az Illés Akadémiánál és a Haladásnál is, legutóbb a Videotonnál volt alkalmazásban, ahol az U17-es csapattal bajnokságot nyert, ezzel feljutottak a tízcsapatos, kiemelt bajnokságba. „Nagy megtiszteltetés ez a feladat, s minden erőmmel azon leszek, hogy a csapat hamar eredményes legyen. Csak a munkában hiszek, igyekszem olyan csapatot kialakítani, amely harcos felfogásban játszik és amelynek saját stílusa van” – nyilatkozta Kuttor. A Mezőkövesd 11 bajnoki mérkőzésen csak 9 pontot szerezett, s jelenleg az utolsó előtti a tabellán.