Új szakaszába lép a kormány migrációs csomaggal kapcsolatos figyelemfelhívó kampánya.
A kabinet Facebook-oldalán közzétett bejegyzés kiemeli: a kormány arra szeretné felhívni a figyelmet, hogy az ENSZ migrációs csomagja "teret engedne" a további bevándorlásnak.
A bevándorlás "súlyos kockázatokat jelent, ezért meg kell állítanunk" - szögezte le a kormány. Az ezzel kapcsolatos hirdetések április 15-ig futnak majd - olvasható a bejegyzésben.



