Tűz ütött ki egy tizenöt emeletes társasházban Budapesten

A lakásból két embert mentettek ki a tűzoltók

Krónika
  • 2019.03.12. - 14:54

Tűz ütött ki egy tizenöt emeletes társasházban Budapest VIII. kerületében a Tömő utcában kedden kora délután - közölte Kolozsi Péter, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivő-helyettese. 

A tájékoztatás szerint a társasház egy harmadik emeleti szobájának berendezési tárgyai égtek ki, a lakásból két embert mentettek ki a tűzoltók a katasztrófavédelem doktorszolgálata segítségével.

A tűzhöz nagy erőkkel érkeztek ki a főváros hivatásos tűzoltói, akik megkezdték a lángok oltását, és megkérték a harmadik emelet felett lakókat, hogy az oltás és átszellőztetés idejére zárkózzanak be lakásaikba - fűzte hozzá.

A tűz keletkezési okát jelenleg is vizsgálják.

Reklám