Továbbra is Szél Bernadett és Hadházy Ákos vezeti az LMP-t

A párt tisztújító kongresszust tartott

Belföld
  • 2017.01.14. - 15:18

Újraválasztotta az LMP kongresszusa a párt két jelenlegi társelnökét szombaton, így továbbra is Szél Bernadett és Hadházy Ákos töltik be a posztot - tájékoztatta az MTI-t a szavazást követően a párt szóvivője.  

Szél Bernadett a női társelnöki posztért egyedüliként indult, Hadházy Ákosnak azonban kihívója akadt Csárdi Antal, a fővárosi közgyűlés LMP-s tagjának személyében. 
Gál József elmondta azt is: a kongresszus az LMP titkárává Sallai R. Benedek országgyűlési képviselőt választotta.
A teljes tisztújítás keretében a kongresszus még szombaton megválasztja az országos elnökség tagjait, valamint megújul több bizottság is.

Reklám