Többen megsérültek egy balesetben az M6-os autópályán

A sztrádaszakaszt teljes szélességében lezárták

Krónika
  • 2018.04.06. - 07:36

A belső szalagkorlátnak ütközött egy kisbusz az M6-os autópálya Pécs felé vezető oldalán, Dunaújváros közelében, az utasok közül nyolc embert kórházba vittek a mentők - közölte a katasztrófavédelem péntek reggel az MTI-vel.

A tájékoztatás szerint a műszaki mentés idejére a sztrádaszakaszt teljes szélességében lezárták.

Reklám