Több mint huszonkétezer aláírás gyűlt össze a Szent Margit Kórház fejlesztéséért

„Pártpolitikától függetlenül mindenkinek fontos” a fejlesztés

Belföld
  • 2016.02.03. - 17:04

Több mint 22 ezer aláírást gyűjtöttek az óbudaiak a Szent Margit Kórház fejlesztéséért. A támogatói aláírásokat szerda délután adták át Ónodi-Szűcs Zoltán egészségügyért felelős államtitkárnak.

sztmargit_aláírás576
Reklám