Természeti értékeinket legalább abban az állapotukban kell megőriznünk, amelyben azokat megkaptuk – jelentette ki Áder János köztársasági elnök szombaton Gödöllőn, a 3. Nemzetközi Természetfilm Fesztiválon.

Áder János: Meg kell őrizni kapott értékeinket
Természeti értékeinket legalább abban az állapotukban kell megőriznünk, amelyben azokat megkaptuk – jelentette ki Áder János köztársasági elnök szombaton Gödöllőn, a 3. Nemzetközi Természetfilm Fesztiválon.

