Az ősz folyamán Rudolf Péter rendezőként tér vissza a Vígszínházba, amelynek a Színművészeti Főiskola elvégzése után tizenöt évig volt társulati tagja. A Kossuth- és Jászai Mari-díjas színművész a Pécsi Országos Színházi Találkozón mesélt terveiről és arról, hogyan alakult át külseje az 1945 című, fesztiválnyertes Török Ferenc-film kedvéért.



