Tavasszal is Kecskeméten játszhatja hazai meccseit az Újpest

A lilák még nem kapták meg a használatbavételi engedélyt a Szusza Ferenc Stadionra

Sport
  • 2017.01.31. - 10:30

A használatbavételi engedély hiányzik ahhoz, hogy az Újpest FC labdarúgócsapata visszatérhessen a Szusza Ferenc Stadionba, így jelen állás szerint tavaszi hazai mérkőzéseit is Kecskeméten játssza majd. Őze István, az UTE elnöke szerint elsősorban a futballcsapatot működtető Kft. vezetőin múlik, mikor szerepelhet ismét a Megyeri úton az alakulat.

széktói stadion kecskemét
Őze István hangsúlyozta, az anyaegyesület jelenleg nem rendelkezik az üzemeltetési jogokkal, azaz mint társadalmi szervezet semmiféle aláírási joggal sem bír a Szusza Ferenc Stadion vonatkozásában. A klubelnök elmondta, a rekonstrukció munkálatai valóban elhúzódtak, mivel a bontás során olyan elemek kerültek elő, amelyekkel nem számoltak, emiatt újra kellett tervezni a munkákat és szerződést is kellett módosítani.
Reklám