Szünetel a vonatközlekedés a budapesti Déli pályaudvaron, mert tolatás közben kisiklott egy motorvonat és megdöntötte a felsővezeték-tartó oszlopot - közölte a vasúttársaság kedden a honlapján.
A MÁV közleménye szerint a felsővezeték ellenőrzéséig a vonatok Kelenföldről indulnak és oda is érkeznek.



