Szünetel a vonatközlekedés Ferencváros és a Soroksári út között

Kisiklott egy vagon

Krónika
  • 2017.12.21. - 07:21

Kisiklott egy tehervonat egy kocsija csütörtök hajnalban a ferencvárosi állomáson, és elzárta a Kelenföld felé vezető egyik vágányt, valamint a Ferencváros és a Soroksári út állomás közötti mindkét vágányt - közölte a MÁV Zrt. kommunikációs igazgatósága.

A vonatok Kőbánya-Kispest, illetve a Keleti pályaudvar helyett a Soroksári út állomásig közlekednek, és onnan indulnak Kunszentmiklós-Tassra, illetve Kelebiára. 
Az utasok a Soroksári út állomást BKV járatokkal közelíthetik meg. 
Ferencváros és Kelenföld között egy vágányon, hosszabb menetidővel közlekednek a vonatok. 
A baleseti helyszínelés és a műszaki mentés elkezdődött.

Reklám