2010 óta szolgáló és szolgáltató közigazgatás épült ki Magyarországon - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Kemecsén, az új járási hivatal és kormányablak épületének átadásán.

Gulyás Gergely átadta az új járási hivatal és kormányablak épületét Kemecsén
2010 óta szolgáló és szolgáltató közigazgatás épült ki Magyarországon - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Kemecsén, az új járási hivatal és kormányablak épületének átadásán.


A román állampolgárok reformokat akarnak
Több civil megsebesült