„Szolgáló és szolgáltató közigazgatás épült ki Magyarországon”

Gulyás Gergely átadta az új járási hivatal és kormányablak épületét Kemecsén

Belföld
  • 2018.09.06. - 18:20

2010 óta szolgáló és szolgáltató közigazgatás épült ki Magyarországon - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Kemecsén, az új járási hivatal és kormányablak épületének átadásán.

gulyás kemecse
Reklám