Szijjártó Péter: Ausztria és Magyarország visszatért a baráti kapcsolatokhoz

A külügyminiszter kiemelte: A két ország ezer szállal kötődik egymáshoz

Külföld
  • 2018.03.01. - 14:25

Ausztria az egyik legfontosabb szövetségese Magyarországnak, és a két kormány visszatért a baráti kapcsolatokhoz - mondta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter csütörtökön Budapesten, miután osztrák kollégájával egyeztetett.

szijjártó osztrák
Ugyancsak kérdésre közölte: nincs napirenden a V4 bővítése, de fontos a szoros együttműködés Ausztria és a visegrádi csoport között.
Reklám