Szijjártó Péter: A legmagasabb szintre került a magyar-kínai együttműködés

Több megállapodás is született a két ország között + GALÉRIA

Külföld
  • 2017.05.13. - 08:44

Az átfogó stratégiai partnerség szintjére emelte a kínai kormány a magyar-kínai kétoldalú együttműködést, ami Kínában a legmagasabb kategória - nyilatkozta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter szombaton Pekingben a közmédiának, az Orbán Viktor miniszterelnök vezetésével folytatott hivatalos tárgyalások után.

1 / 11
Reklám