Szerdán lezárják az M6-os autópályát Bátaszéknél

Gyakorlatozik a katasztrófavédelem

Krónika
  • 2016.10.11. - 18:27

Szerda este katasztrófavédelmi gyakorlat miatt lezárják a forgalom előtt az M6-os autópálya Bátaszék és Véménd közötti szakaszát - közölte honlapján a Tolna Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság.

A katasztrófavédelem a Mecsek Autópálya Koncessziós Zrt.-vel közösen alagútbiztonsági gyakorlatot tart a pálya C jelű alagútjában - írták.

A művelet idejére a pályát a bátaszéki és a véméndi csomópont között szerda este hét óra és csütörtök hajnali két óra között mindkét irányban lezárják, a forgalmat az 56-os és 57-es útra terelik.

Reklám