A szentpétervári önkormányzat elvi döntést hozott arról, hogy használatba adja az Izsák-székesegyházat, a város egyik fő nevezetességét az orosz ortodox egyháznak - jelentette be kedden Georgij Poltavcsenko, Oroszország "északi fővárosának" kormányzója.



