Szentpétervár egyházi használatba adná az Izsák-székesegyházat

Az épület megtartaná múzeumi jellegét is

Külföld
  • 2017.01.10. - 22:08

A szentpétervári önkormányzat elvi döntést hozott arról, hogy használatba adja az Izsák-székesegyházat, a város egyik fő nevezetességét az orosz ortodox egyháznak - jelentette be kedden Georgij Poltavcsenko, Oroszország "északi fővárosának" kormányzója.

izsák576
Reklám