Szentendrei tavasz Arannyal

Áriák és balladák

Kultúra
  • 2018.02.22. - 00:23

Március 2. és április 24. között rendezik meg az idei Szentendrei Tavaszi Fesztivált, amelyen számos előadással Arany Jánost idézik meg.

A tegnapi beharangozó sajótájékoztatón az MTI jelentése szerint Vasvári Csaba, a Szentendrei Teátrum igazgatója azt mondta: a nyitóelőadás Arany áriák címmel a költő balladáiból és operarészletekből álló est lesz, neves színészekkel és énekesekkel. A fesztiválon többek között Florian Zeller kortárs drámaíró egyik művét, Bálint András színművész-rendező Arany-estjét, valamin a Szentendre Táncegyüttes és a Fitos Dezső Társulat közös előadását is bemutatják.
Reklám