A Bonyhádon - útépítés közben - feltárt gótikus plébániatemplom maradványainak megőrzését kérte az alapvető jogok biztosa és a jövő nemzedékek érdekeinek képviseletét ellátó helyettese az illetékes döntéshozóktól és szakhivataloktól - közölte az Alapvető Jogok Biztosának Hivatala szerdán az MTI-vel.




