Számos, a nyugdíjasoknak kedvező javaslatot vitattak meg az Idősek Tanácsának résztvevői Orbán Viktor miniszterelnök (képünkön Gazsó Ferenc szociológussal beszélget) részvételével.

A tegnapi, az Országházban tartott ülésről Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóiroda vezetője azt nyilatkozta, a terveket a kormány is napirendjére vette a nap folyamán az Emberi Erőforrások Minisztériumának előterjesztésében. A tanácskozáson részt vett mások mellett Varga Mihály, a nemzetgazdasági tárca vezetője, Lázár János Miniszterelnökséget vezető miniszter és Balog Zoltán emberi erőforrás miniszter is.



