Lerohantak egy stratégiailag fontos körzetet a tálibok a dél-afganisztáni Hilmend tartományban - közölte Mohammed Dzsan Raszúljar, a terület kormányzó-helyettese hétfőn.

Az afgán hadsereg létesítményei nem kerültek az iszlamisták kezére
Lerohantak egy stratégiailag fontos körzetet a tálibok a dél-afganisztáni Hilmend tartományban - közölte Mohammed Dzsan Raszúljar, a terület kormányzó-helyettese hétfőn.

