Stratégiai együttműködési megállapodást kötött a kormány kedden a Procter & Gamble vállalattal, a dokumentumot a kormány képviseletében Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter írta alá a társaság csömöri gyárában.

A cég 25 éve van Magyarországon
Stratégiai együttműködési megállapodást kötött a kormány kedden a Procter & Gamble vállalattal, a dokumentumot a kormány képviseletében Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter írta alá a társaság csömöri gyárában.

