Stratégiai együttműködési megállapodást kötött a kormány és a Procter & Gamble

A cég 25 éve van Magyarországon

Gazdaság
  • 2016.09.27. - 13:38

Stratégiai együttműködési megállapodást kötött a kormány kedden a Procter & Gamble vállalattal, a dokumentumot a kormány képviseletében Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter írta alá a társaság csömöri gyárában.

procter576
Reklám