„Álláspontunk szerint a NATO jelentené számunkra a biztonságot. Oroszországnak meg kell értenie, hogy a NATO-tagság Grúzia számára nem az agresszió jele, nem támadó gesztus, hanem éppen hogy védekező mechanizmus, a biztonságukat akarjuk vele szavatolni.”




