Sok szempontból jó a viszony Oroszországgal, valódi partnerség szükséges

5 perces interjú: Zaza Kandelaki Grúzia budapesti nagykövete

Külföld
  • 2016.03.30. - 03:42

„Álláspontunk szerint a NATO jelentené számunkra a biztonságot. Oroszországnak meg kell értenie, hogy a NATO-tagság Grúzia számára nem az agresszió jele, nem támadó gesztus, hanem éppen hogy védekező mechanizmus, a biztonságukat akarjuk vele szavatolni.”

kandelaki
Reklám