Sok áramot fogyasztottunk januárban

Külföld
  • 2017.05.09. - 02:46

A balkáni régióban és Magyarországon jelentős, tartós lehűlés volt januárban, ami csaknem három héten át megemelte az áramfogyasztást, a magyar villamosenergia-kínálatot termelési kiesések csökkentették, így a villamosenergia-rendszer kifeszítve, de biztonságosan üzemelt – közölte a Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal (MEKH) tegnap a januári villamosenergia-piaci folyamatok alakulását elemző jelentése alapján.

aram
Reklám