Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya szerint az év legnehezebb mérkőzése vár az együttesre, amely jövő kedden a Feröer-szigetek ellen idegenben kezdi meg a 2018-as világbajnokság selejtezősorozatát.
A kapitány több játékosra sérülés miatt nem számíthat, Lovrencsics Gergő és Pintér Ádám meghívót sem kaphatott, Gera Zoltán el sem utazhatott Telkibe, és a közösen készülők közül is többen kisebb sérüléssel bajlódnak. A hétfői tréningen Elek Ákos, Kádár Tamás, Fiola Attila és Nagy Ádám sem vett részt, Korhut Mihály pedig engedéllyel van távol, mert az esetleges klubváltásáról tárgyal.



