Seszták Miklós: Szükség van a Hungaroring megújulására

Abban gondolkodunk, hogy a 2026 utáni időszakban is a versenynaptár része maradjon a Magyar Nagydíj - szögezte le a miniszter

Belföld
  • 2017.07.30. - 15:44

Seszták Miklós nemzeti fejlesztési miniszter szerint szükség van arra, hogy a Hungaroring teljes körűen megújuljon, s 21. századi körülmények között fogadja a Forma-1-es Magyar Nagydíjra érkező csapatokat, pilótákat, nézőket.

seszták carey
Reklám