Savas anyaggal teli üveget dobtak a járókelők közé Budapesten

Négyen égési sérüléseket szenvedtek

Krónika
  • 2018.04.18. - 13:14

Négyen sérültek meg könnyebben kedd este a fővárosban, amikor valaki savas anyaggal teli üveget dobott járókelők közé a Kazinczy utcában - írja a hirado.hu.

A beszámoló szerint egy emeleti ablakból hajították a folyadékkal teli üveget az utcára. Az Országos Mentőszolgálat tájékoztatása szerint kórházba vitték az égési sérüléseket szenvedett sérülteket.

Reklám