Rendben megkezdődött a tankerületi központok működése

Palkovics László elmondta, sikerült nagy mértékben csökkenteni a Klebelsberg Központ adósságállományát

Belföld
  • 2017.01.10. - 14:04

Zökkenőmentesen indult az év, az 58 tankerületi központ működése rendben megkezdődött, az önkormányzati iskolák átvétele lezárult - mondta az Emberi Erőforrások Minisztériumának oktatásért felelős államtitkára kedden Budapesten.

köznevelési lead

Reklám