A Manchester City hazai pályán egygólos hátrányból fordítva 2-1-re legyőzte az Arsenalt az angol labdarúgó-bajnokság 17. fordulójának vasárnapi rangadóján.

A londoniak egy gyönyörű támadás végén Theo Walcott góljával már az 5. percben megszerezték a vezetést, Josep Guardiola együttese azonban a fordulást követően Leroy Sane és Raheem Sterling találataival fordított.
A Manchester City három év után tudta legyőzni az Ágyúsokat, míg Arséne Wenger együttese 2014 áprilisa óta először veszített egymást követő két idegenbeli bajnokit.



