A pártot a kommunisták felé vezető, ezzel a Jobbikot szétverő Vona Gábor méltatlanná vált arra, hogy az '56-os hősök emlékével összefüggésbe hozza magát, ezért vegye le irodája faláról Pongrátz Gergely fényképét - írja a Pestisrácok.hu szerkesztőségéhez eljuttatott levelében Pongrátz András. A Corvin köziek utolsó főparancsnokának, Pongrátz Gergelynek az öccse testvéréhez hasonlóan ott volt a Jobbik alapításánál és mindvégig kitartott mellettük, mára azonban kiábrándult a pártból

"Teljesen kiábrándultam Jobbikból pedig minden erőmmel támogattam öket, ahogy Gergely Bátyám is. Ezen üzenetemmel egyúttal kérem, hogy Vona Gábor vegye le Pongrátz Gergely fényképét az elnöki irodájának falárol, és a fotó addig ne kerüljön vissza oda ameddig Vonához hasonló alakok vezetik a Jobbikot" – zárta sorait Pongrátz András.



