Pompeo: Az Északi Áramlat-2 veszélyezteti Európa energiabiztonságát

Washington ellenzi a gázvezetéket, mert növelné Oroszország fölényét a gázexportban, és a többi európai országot függővé tenné az orosz szállításoktól

Külföld
  • 2019.02.12. - 20:00

Az épülő orosz-német gázvezeték, az Északi Áramlat-2 veszélyezteti Európa energiabiztonságát az amerikai és a lengyel külügyminiszter szerint. Mike Pompeo és Jacek Czaputowicz ezt a közös álláspontot fogalmazta meg kedden este Varsóban. 

pompeo
Reklám