Az épülő orosz-német gázvezeték, az Északi Áramlat-2 veszélyezteti Európa energiabiztonságát az amerikai és a lengyel külügyminiszter szerint. Mike Pompeo és Jacek Czaputowicz ezt a közös álláspontot fogalmazta meg kedden este Varsóban.

Washington ellenzi a gázvezetéket, mert növelné Oroszország fölényét a gázexportban, és a többi európai országot függővé tenné az orosz szállításoktól
Az épülő orosz-német gázvezeték, az Északi Áramlat-2 veszélyezteti Európa energiabiztonságát az amerikai és a lengyel külügyminiszter szerint. Mike Pompeo és Jacek Czaputowicz ezt a közös álláspontot fogalmazta meg kedden este Varsóban.

Az Északi Járműjavító területén van erre lehetőség
Ennyi év után is meglepetéseket hordoz az űrszonda teljesítménye

A Külügyminisztérium megkezdi a külképviselet-vezetői kar megújítását
A kínai vezetés a robotikát a következő ötéves terv kulcsfontosságú részévé tette