Piszczek a Dortmundból vonulna vissza

A lengyel védő szerződése 2020-ban jár le a Borussiánál

Belföld
  • 2018.03.26. - 11:12

Lukasz Piszczek a Borussia Dortmund labdarúgócsapatában szeretné befejezni a profi pályafutását.

A 32 éves lengyel védő a Kicker című lapnak azt is mondta, hogy nem tervez további szerződéshosszabbítást, a jelenlegi megállapodása a klubbal pedig 2020-ban jár le. Szerinte az tökéletes időpont lesz a visszavonulásra. Hogy az idei nyár után is szerepel-e még hazája válogatottjában, arról az oroszországi világbajnokság után dönt - tette hozzá.

"2020-ban visszatérek Lengyelországba, és szórakozásból még játszom majd a régi csapatomban, a LKS Goczalkowicében. De az már nem profi futball lesz, csak segít abban, hogy fitt maradjak" - fogalmazott Piszczek, akinek a nevelőegyesülete jelenleg a negyedosztályban szerepel.

A 60-szoros válogatott Piszczek 2010-ben a Hertha BSC-től igazolt a BVB-hez, melynek színeiben 190 mérkőzésen 14 gólt szerzett.

Reklám