Ostoba mulasztás miatt kényszerül kihagyni a BL-negyeddöntőt a Bayern München védője – írta a Bild. A német lap azt állította: Mehdi Benatia otthon felejtette az útlevelét és egyéb papírjait is, ezért nem engedték felszállni a gépre. A játékos cáfol.
A Bild adta hírül, hogy a játékos nem utazott el a csapattal, útlevél hiányában ugyanis nem szállhatott fel a Lisszabonba tartó járatra.
Benatia ugyanakkor hivatalos Facebook-oldalán reagált, leszögezte: szó sincs ilyesmiről, azért nem tarthatott együttesével, mert még nem épült fel 100%-osan korábbi sérüléséből.



